transport pojazdów

Firma CANI-TRANS LOGISTIC to rzetelna firma z branży transportowej posiadająca certyfikat ISO 9001:2015. Podstawowym przedmiotem działalności jest transport samochodów nowych na terenie Unii Europejskiej.

Wszystkie zlecenia wykonujemy przy zachowaniu najwyższej jakości usług.


CANI TRANS LOGISTIC jako firma transportowa świadczy swoje usługi od 2008 roku. Od samego początku działalności priorytetem wszystkich wykonywanych zleceń jest bezpieczeństwo ładunku, terminowość oraz efektywność. Wychodząc naprzeciw coraz wyższym wymaganiom, oferta CANI TRANS LOGISTIC jest zawsze dopasowana do potrzeb naszych Klientów. Profesjonalizm i rzetelność świadczonych przez nas usług dały nam gwarancję stabilnego rozwoju oraz renomę dzięki której współpracujemy z klientami z całej Europy.CANI TRANS LOGISTIC posiada flotę 20 zestawów do transportu pojazdów za pomocą których przewoziła w 2019 roku ponad 15.000 pojazdów.

CANI TRANS LOGISTIC posiada licencję na międzynarodowy transport rzeczy. Firma jest certyfikowana ISO 9001:2019 i jest aktywnym członkiem stowarzyszenia Polska Unia Transportu

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =